Ürün Kodu: SMF 2000 / 31

Taş Cinsi: Uşak Beyazı

Renk: Beyaz

Ebatlar: Yer ve durumuna göre değişebilir.

Yükseklik: 70 cm

Teslim Süresi: 7-15 gün

Uygulama Bölgesi: Türkiye - Avrupa

Garanti Süresi: 50 yıl

Açıklama: 

Tek kişilik, TASARIM blok beyaz mermer mezar...

Görselde ki ürünümüz Uşak beyazı mermeri kullanılarak hazırlanmıştır.  Model olarak blok mezar olarak adlandırılmaktadır. Blok mezar; iki başlık iki yanlık taş kullanılarak hazırlanmaktadır. Çok fazla parça bulunmadığından ömür olarak 50 yıl garanti verilmektedir.

Bahsedilen başlık kısmında kullanılan taşların kalınlığı 25 cm , yan taşların kalınlığı 15 cmdır. Mezar için kullanılacak bloklar birleştiğinde 60 cm yüksekliğinde bir mezarın ortalama ağırlığı 1.5 tondur.  Blok mezarlar vinç,jcb,kepçe vs. gibi bir aracı yardımıyla kaldırılıp yerine montaj için gönderilir.

Mezarımızda baş taşı olarak, “takoz” diye adlandırdığımız model kullanılmıştır. Baştaşında kullanılan taşın kalınlığı 15 cm dir. Üzerine istenilen şekilde motif çalışması yapılabilir. 

Yazılarımız cnc makinelerimizde oyma olarak yazılıp, sonrasında siyah boya ile boyanmıştır. Taşın sol bölümünde bulunan işleme özel olarak çalışılmıştır. Dilerseniz Farklı motif çalışmaları yapabilmekteyiz. ( Yazı stili,karakteri,oyma yazı ,kabartma yazı, taş işleme vs..uygulanabilir.)

Güçlendirme ve sağlamlık açısından iç bölüm de kullanılan çelik köşebentler 4lü olarak atılmıştır. Zemin betonu hasır demir kullanılarak hazırlanmış olup, temel güçlendirilmesi yapılmıştır. Ayak bölümünde bulunan suluk taş üzerinde oyma işlemi yapılarak elde edilmiştir. Suluk, çiçeklik,baştaşı,kuşak bölümleri isteğinize göre değişebilir.