Ürün Kodu: SMF 2000/48

Taş Cinsi: NOÇE TRAVERTEN

Renk:  KAHVE - SİYAH -FÜME

Ebatlar: Yer ve durumuna göre değişebilir.

Teslim Süresi: 20-25 gün

Uygulama Bölgesi: Türkiye - Avrupa

Garanti Süresi: 50 yıl

Açıklama: 

Tasarım NOÇE TRAVERTEN blok mezar...

Görselde ki mezar modelimiz TRAVERTEN MERMERİ kullanılarak hazırlanmıştır. Mezarımız, model olarak İKİ KATLI blok mezar olarak adlandırılmaktadır. Blok mezar; iki başlık iki yanlık taş kullanılarak hazırlanmaktadır. Çok fazla parça bulunmadığından ömür olarak 50 yıl garanti verilmektedir.

Görseldeki tasarım model mezarda kullanılan taşların kalınlığı 15 ve 25 cmdir. İçleri boş değil tamamıyla kütle taşlardır.

Mezar için kullanılacak bloklar birleştiğinde 80 cm yüksekliğinde bir mezarın ortalama ağırlığı 1.5 2 tondur.  Blok mezarlar vinç,jcb,kepçe vs. gibi bir aracı yardımıyla kaldırılıp yerine montaj için gönderilir.

Mezarımızda baş taşı olarak, “DİKME” diye adlandırdığımız model kullanılmıştır. Üzerine istenilen şekilde motif ve resim çalışması yapılabilir. İsteğe göre baş taşı modeli kitabe baş taşı , dikme baş taşı ,kalpli baş taşı ,masif baş taşı ,işlemeli baş taşı vs. gibi modellerle değiştirebilir.

Mezar modelimize ek olarak mermer yer döşemeleri ve mermer oturak isteğe ve alanın kullanılabilirliğine göre eklenmektedir.

Yazılarımız cnc makinelerimizde OYMA olarak yazılıp, sonrasında siyah boya ile boyanmıştır. ( Yazı stili,karakteri,oyma yazı ,kabartma yazı, taş işleme vs..uygulanabilir.)

Güçlendirme ve sağlamlık açısından iç bölüm de kullanılan çelik köşebentler 4lü olarak atılmıştır. Zemin betonu hasır demir kullanılarak hazırlanmış olup, temel güçlendirilmesi yapılmıştır. Ayak bölümünde bulunan suluk taş üzerinde oyma işlemi yapılarak elde edilmiştir. Suluk, çiçeklik,baştaşı,kuşak bölümleri isteğinize göre değişebilir.